Новини
1. 08.08.2024 року планується проведення дистанційно «Круглого столу» на підтримку грудного вигодовування та здорового способу життя. 2. З 05.08. по 09.08.2024 року проведення індивідуальних бесід щодо підтримки грудного вигодовування. 3. Висвітлюється публікація на сайті лікарні про користь грудного вигодовування, а саме: Всі чули про користь грудного вигодовування. Про його плюси можна говорити багато. Грудне молоко матері є унікальним натуральним продуктом харчування для новонароджених. Материнське молоко містить велику кількість вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. Таким чином дитина отримує збалансоване харчування щодня. У молоці матері є такі речовини, як пробіотичні олігосахариди. Вони допомагають у боротьбі зі шкідливими мікроорганізмами. Діти на грудному вигодовуванні є більш стійкими до різних захворювань. Адже коли мама контактує з новими інфекціями, дитина автоматично вчиться з ними справлятися. До того ж таке годування істотно знижує ризик алергічних захворювань (бронхіальної астми, екземи). У молоці матері містяться компоненти, які прияють поліпшенню роботи мозоку. Грудне вигодування сприяє сенсорному та пізнавальному розвитку немовляти, а також закладає основу для подальшого інтелектуального розвитку. Дослідження доводять, що діти, яких годували грудьми, демонструють вищі результати академічної успішності та інтелектуального розвитку. І звичайно не варто забувати про те, що грудне вигодовування допомагає зміцнити зв'язок між мамою і дитиною.
Увага! Меланома!
За даними КНП «КМОЦ», злоякісні хвороби шкіри займають ІІІ місце в загальній структурі всіх онкологічних захворювань. Найбільш злоякісна,агресивна, небезпечна пухлина шкіри людини – меланома. На сьогодні меланома є найбільш поширеною формою серед онкологічних захворювань в Україні – близько 20% від усієї кількості хворих на рак. Доводимо до Вашого відома, що комунальне некомерційне підприємство «ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІЯ» (далі КНП) запланувало до щорічного Всесвітнього днямеланоми проведення тижневика обстеження на МЕЛАНОМУ з 13 травня по 18 травня 2024 року. Огляди відбуватимуться: понеділок – п’ятниця з 08:00 до 19:00 год. субота – з 09:00 до 19:00 год. в місті Києві за адресами філій: КНП «ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІЯ» - вул. Саксаганського 72, Філія 1 - вул. Чернігівська 38/2, Філія 2 - вул. В. Висоцького 8, Філія 3 - вул. Верховинна 13, Філія 4 - вул. Патріарха М. Скрипника 48, Філія 5 - вул. Галицька 6. Огляд та дерматоскопія проводяться безоплатно та безвідмовно по самозверненню без направлень.Також проводяться онлайн-консультаціїї лікарем-дерматоонкологом щодо підозрілих новоутворень шкіри. Цією послугою можуть скористатисягромадяни, які перебувають в окупації, прифронтових територіях, вимушені переселенці. Запис до дерматоонколога на онлайн-прийом щоденно. Запис через сайт helsi me. При підозрі на злоякісне новоутворення шкіри пацієнт скеровується до лікаря-онколога на гістологічне обстеження для підтвердження діагнозу та подальше лікування.
Річниця Чорнобильскої трагедії
26 квітня 2024 року виповнюється 38 років, як людство зіштовхнулося з руйнівною силою радіації. Аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції стала майже "хрестоматійною" для ядерників та реформувала правила техніки безпеки АЕС по всьому світу. Аварія на ЧАЕС є однією з найбільших катастроф ядерної енергетики у світі. Вона призвела до створення Міжнародної шкали ядерних подій, і одержала в ній максимальний бал – 7. Скласти конкуренцію чорнобильській катастрофі може тільки аварія на японській станції Фукусіма, що відбулася у 2011 році. Вони перебувають на одному щаблі небезпеки. Через неї змінилися життя понад 100 тисяч жителів Прип’яті, Чорнобиля та навколишніх сіл, які назавжди покинули забруднені радіонуклідами домівки. Їхні оселі опинилися у зоні відчуження, головною господаркою якої стала природа. Сьогодні Україна знову опинилася під загрозою ядерної катастрофи. На окупованій Запорізькій АЕС, яка є найбільшою у Європі, росіяни не раз створювали аварійні умови, використовуючи її як інструмент шантажу. Попри це, українці мають один із найнижчих рівнів страху щодо ядерної загрози й сумніваються у її реальності. Попри поширену думку, аварія на ЧАЕС сталася не через ядерний вибух реактора – такого не траплялося ніде у світі. Насправді відбувся тепловий вибух, який і зруйнував реактор. "Якби стався ядерний вибух, це б запустило ланцюгову реакцію ділення, яка не зупинилась би, доки не прореагувало усе ядерне паливо. А в реакторі АЕС, що працює, тонни урану", – зазначає Олена Паренюк. Тепловий вибух став причиною загоряння, яке намагалися загасити 10 діб. За словами експертки, протягом цих 10 діб щогодини викидалася в повітря приблизно така ж кількість радіонуклідів – атомів з нестабільним ядром, що здатні до радіоактивного розпаду, – яку ядерна бомба, скинута американцями на Хіросіму, викинула за один раз. За словами Сергія Мирного, пересічним людям і самим ліквідаторам важко було усвідомити масштаби аварії. Тоді побутувала думка про "мирний атом", отже атомні станції вважалися абсолютно безпечними. Наголошуємо на актуальність ядерної загрози з боку терористичного режиму російської федерації, який нині становить цілком реальну загрозу для людської цивілізації. Не полишаючи спроб за будь-яку ціну підкорити Україну, очільники московського режиму перманентно погрожують застосуванням ядерної зброї в ході російсько-української війни та у відповідь на дії союзників з підтримки України. Протиставляючи себе цивілізованому світу, рф фактично шантажує його знищенням у відповідь на адекватні зусилля демократичних держав щодо встановлення миру на планеті.
Рамка цифрової компетентності працівника охорони здоров’я – це важливий інструмент для впровадження освітніх ініціатив і формування державної політики, спрямованої на підвищення рівня цифрової грамотності, практичного використання засобів і сервісів цифрових технологій фахівців медичної сфери різних напрямів та категорій.
Документ містить опис та структуру цифрових компетентностей, що визначають обсяг знань, умінь і практичних навичок, необхідних для ефективного використання в роботі сучасних досягнень інформаційних технологій.
Рамку підготували: Міністерство охорони здоров’я України у співпраці із Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством освіти і науки України та Національною службою здоров’я України за сприяння Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».
«Презентація і практичне застосування рамки цифрової компетентності працівника охорони здоров’я на практиці означає підвищення професійних стандартів, створення навчальних програм для майбутніх та практикуючих медичних і фармацевтичних працівників. Також рамка сприятиме оцінюванню і самооцінюванню, заповнюючи прогалини та підвищуючи цифрові навички. Як результат відбудеться покращення якості надання послуг та функціонування системи в цілому – от і виконання домашнього завдання з євроінтеграції», – говорить заступниця міністра з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.
«Ми будуємо найзручнішу цифрову державу в світі. Для цього потрібно, щоб українці мали розвинуті цифрові навички. Саме тому ми створили та затвердили концепцію розвитку цифрової грамотності, розробили регіональні концепції з розвитку цифрової грамотності, адаптували європейські фреймворки DigiComp 2.1 та 2.2, створили Рамку цифрової компетентності, яка була схвалена Кабміном до 2025 року. Окремо – для підприємців, держслужбовців, освітян та молодих підприємців. А сьогодні – й для працівників охорони здоров’я», – додає заступник міністра з питань європейської інтеграції Міністерства цифрової трансформації України Валерія Іонан.
Рамку рекомендовано для посадових осіб, які формують державну політику у сфері охорони здоров’я, розробників професійних стандартів та кваліфікаційних характеристик, укладачів навчальних програм закладів освіти та закладів підвищення кваліфікації, членів атестаційних комісій.
Реалізація цього документа – важливий крок втілення Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, Концепції розвитку цифрових компетентностей та Концепції розвитку електронної охорони здоров’я.
До нашого стаціонару лікарні завітали представники Департаменту боротьби із наркозлочинністю Національної поліції України.
Висловлюємо щирі подяки за теплий і приємний жест, який ви зробили в честь свята Святого Миколая. Ваш візит до нашої дитячої лікарні став несподіваним та надзвичайно приємним сюрпризом для наших маленьких пацієнтів.
Подаровані соки та цукерки зробили свято ще яскравішим та надихнули дітей на радість та віру у чарівність цього особливого дня. Також хочемо висловити вдячність за вашу роль у боротьбі з наркозалежністю. Ваша праця є важливою для створення безпечного та здорового оточення для усіх громадян.
Бажаємо вам подальших успіхів у вашій благородній справі та сподіваємося на подібні ініціативи у майбутньому.
День Святого Миколая
Веселий і світлий настрій розцвітає у серці, адже відбулося свято до дня святого Миколая! До лікарні завітали клоуни які подарували посмішки дітям і приємні подарунки. Свято принесло радість не лише дітям, а й підліткам які перебували у стаціонарі .
Святкова атмосфера наповнила кожен куток, смак солодких подарунків. Клоун подарував усмішки та веселі моменти. Це свято нагадало про важливість добра, любові та взаєморозуміння у нашому житті.
Чарівний момент який приніс враження, радість дітям. Клоун прочитав лист від Святого Миколая та роздав усім діткам смаколики та цінні подарунки.
16-22 жовтня в лікарні на відзначення Всесвітнього дня боротьби з остеопорозом проводиться діагностика кісткової системи за допомогою ультразвукової денситометрії.
Адміністрація КНП "Дитяча клінічна лікарня №4 Солом'янського району міста Києва"пропонує інформацію щодо роботи на апараті денситометрі, який і не є надсучасною технологією, але відкриває можливості яких раніше не було і дає можливість побачити те, що може з'явитися пізніше і бути критичним для здоров'я, і є одним з небагатьох(!) у місті Києві.
Апарат дає можливість побачити доклінічні(!) і клінічних прояви у процесах постійної перебудови кісткової системи дитини і вчасно скоригувати порушення побудови тіла, такі як рахіт, остеопенія, остеопороз і в майбутньому можливо розвиток хвороби Альцгеймера, на які пізніше повпливати вже неможливо.
За період використання денситометра в лікарні доклінічно були виявлені діти з остеопенією та остеопорозом.
Від дитячої клінічної лікарні №4 м.Київ Солом'янського району отримали продукти харчування, воду, енергетичні напої, туалетний папір, засоби особистої гігієни, їжу швидкого приготування
Адміністрація КНП "Дитяча клінічна лікарня №4 Солом'янського району м. Києва" надає інформацію щодо роботи мобільних бригад медичних працівників з імунізації дорослого та дитячого населення та доцільності проведення рутинної вакцинації та вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у відповідь на пандемію COVID-19, за локаціями:
Маріїнський парк, м. Київ.
Проспект Червоної калини, 1В, м. Київ.
Это новостная статья. Расскажите посетителям сайта о текущих событиях — новых процедурах, открытии приема пациентов, пополнении в коллективе или публикации о вас в местных СМИ. Также здесь можно разместить ссылки на актуальные ресурсы и рекомендации по здоровому образу жизни. Информационные статьи — хороший способ продемонстрировать высокую квалификацию и поддержать связь с аудиторией.
NO SMOKING FRIENDLY. НОВІ НОРМИ БЕЗДИМНОГО ЗАКОНОДАВСТВА: ЩО Й ДЕ ЗАБОРОНЕНО КУРИТИ З 11 ЛИПНЯ 2022 РОКУ
«ДИМ — НЕВИДИМИЙ УБИВЦЯ»: ЧОМУ ПАСИВНЕ КУРІННЯ — ЦЕ РИЗИК ДЛЯ ЗДОРОВ’Я?
1